iStock-892771858-scaled.jpg
FNC Expertis

Kim jesteśmy

Witamy w FNC Expertis

Kim jesteśmy

FNC Expertis Sp. z o.o. jest firmą działającą od 2014 roku w formie spółki kapitałowej. Głównymi obszarami działania spółki jest budowa instalacji fotowoltaicznych oraz optymalizacja procesów produkcyjnych w branży kosmetycznej, spożywczej, tworzyw sztucznych oraz automotive.

Jesteśmy firmą, która kompleksowo realizuje inwestycje „pod klucz”. Począwszy od audytu, poprzez realizację dokumentacji projektowej, aż po prace budowlano-montażowe i instalacyjne. Wyróżnia nas przygotowanie dla Klienta instrumentów umożliwiających sfinansowanie inwestycji, bez obawy o utratę płynności finansowej. Naszymi kluczowymi partnerami finansowymi są BOŚ Bank S.A. oraz BOŚ Leasing - EKO Profit S. A.

Do kogo kierujemy ofertę

Do jednostek samorządu terytorialnego, które dążą do poprawy stanu powietrza poprzez pozyskiwanie energii elektrycznej z ekologicznych źródeł odnawialnych.

Do sektora małych i średnich przedsiębiorstw z branży kosmetycznej, spożywczej, tworzyw sztucznych oraz automotive, które oczekują optymalizacji swoich procesów produkcyjnych oraz energetycznych.